ASTA Carterplug schroefdraad reparatie set M15 X 1.5 (A-M15)
20,
95Productomschrijving
Gebruikt om de beschadigde draad iets te groot te tappen, dan een nieuwe aftapplug en ring te monteren volgens de set.
De set is geschikt voor de meeste gangbare schroefdraden die worden gebruikt op auto's en lichte bedrijfswagens.
Wordt geleverd in een opbergkoffer.
Inhoud:
- 1x Tap M15 x 1.5
- 6x Carterpluggen
- 6x Koperen afdichtringen
- 5901583514203
Specificaties
- Algemeen
- Type autoaccessoire
- Gereedschappen